Вівторок, 14.05.2024
Красилівський районний методичний кабінет
Красилівський РМК
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи сприяє школа розвитку творчих здібностей Вашої дитини?
Всього відповідей: 212
Пошук












Соціальні закладки
 
Головна » Архів новин

20 – 23 березня методистом з дошкільної освіти Нестюк Л.М. проводились методичні об’єднання для різних категорій вихователів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів м. Красилів на тему: «Предметно-розвивальне та ігрове середовище як чинник супроводу діяльності дітей в дошкільному навчальному закладі».

Учасники методичних об’єднань мали змогу переглянути практичну роботу з дітьми раннього і молодшого дошкільного віку в ДНЗ № 4 «Сонечко» – «Екскурсія в міні-музей хліба»; середнього дошкільного віку в ДНЗ № 10 «Золота рибка» – «Український рушник – народний символ України» та старшого дошкільного віку в ДНЗ № 6 «Ромашка» – «На гостину до бабусі Одарки».

Заняття з дітьми проводились відповідно до змісту  і вимог  Базового компонента дошкільної освіти України та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

В теоретичній частині методичних об’єднань вихователі та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів міста опрацювали вимоги Державного стандарту дошкільної освіти щодо облаштування ігрового та предметно-розвивального середовища для дітей в дошкільному навчальному закладі; питання створення та використання в освітній роботі з дітьми спеціальних осередків в ігрових кімнатах; облашту ... Читати далі »

Просмотров: 677 | Добавил: metodyst | Дата: 24.03.2017

21 березня  на базі Красилівської ЗОШ І-ІІІст. №1 проведено семінар-практикум вчителів біології та хімії на тему «Використання інноваційних технологій  на уроках хімії та біології як крок до особистісно орієнтованого навчання».

Учасники семінару мали можливість познайомитись з досвідом роботи з використання інноваційних технологій учителів біології та хімії.

Учитель біології Стаховська І.В. запропонувала увазі присутніх урок «Водорості» (6 клас). Урок у 9 класі  на тему «Хімічні властивості оцтової кислоти»  провела  вчитель хімії  Бойко Ж.Л.  До уваги учасників семінару  було запропоновано виховну годину «Зелена аптека» (кл. керівник Кригіна О.М.).

На закінчення семінару кожен учасник мав змогу поділитися враженнями та власним досвідом.

Дякуємо адміністрації школи та усім учасникам за участь у підготовці та проведенні семінару. ... Читати далі »

Просмотров: 585 | Добавил: metodyst | Дата: 22.03.2017

18-19 березня у м. Хмельницькому відбувся обласний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків, у якому взяло участь 12 команд з Хмельницької області.

Красилівський район представляла збірна команд ... Читати далі »

Просмотров: 498 | Добавил: metodyst | Дата: 21.03.2017

 

 

 

 

Номінація  «Відеофільми»:

                                                    І місце

                         Ленська Дарія, учениця 8 класу

          Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, учитель Заверуха М.Ю.

                                     ( ... Читати далі »

Просмотров: 507 | Добавил: metodyst | Дата: 21.03.2017

13 березня у Славуті відбувся обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних журналістів, у якому взяло участь 6 команд з Хмельницької області. Красилівський район представив команду старшокласників Красилівського НВК у складі Сокальської Вікторії, Вірмінської Олександри, Музики Вероніки, Ліпської Анастасії, Костюк Ірини (підготували команду учителі Красилівського НВК Кравчук Л.Д.та Ополянчук Г.В.). Обласний турнір юних журналістів дав нашим учасникам нагоду поспілкуватися, подискутувати, набути досвіду та поділитися власним. Команду «Апріорі» Красилівського НВК нагородили дипломом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Просмотров: 466 | Добавил: metodyst | Дата: 20.03.2017

17 березня на базі Михайловецької ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов майстер-клас для вчителів трудового навчання (технологій).

У роботі майстер-класу взяла участь методист РМК Дзюмка О. В., яка познайомила учасників майстер-класу з особливостями викладання варіативного модуля програми з трудового навчання «Технологія матчворку (виготовлення виробів із сірників)».

Вчитель трудового навчання школи Власюк Володимир Олексійович провів практичне заняття на тему «Виготовлення будиночка із сірників».

Більше фото тут...

Просмотров: 522 | Добавил: metodyst | Дата: 20.03.2017

16 березня відбувся конкурс юних математиків "Кенгуру". В ньому взяли участь 929 учнів 2-11 класів із 36 шкіл району. Діти мали змогу продемонструвати свої знання, виконуючи завдання різного рівня складності.

"Кенгуру"- це чудовий конкурс, прекрасна інтелектуальна гра.Головна його мета - показати кожному учневі, що процес пошуку способу розв'язання математичної задачі може бути живим, захоплюючим і навіть веселим. Конкурсні задачі сприяють розвитку логічного мислення та кмітливості, підвищенню загального рівня ерудиції, здатності краще розуміти інші науки.

Відомий американський філософ Джордж Сантьяна сказав: "Подібно до того, як усе мистецтво тяжіє до музики, усі науки прямують до математики". Отже, математика - це не тільки самостійна наука про "математичні структури", це мова інших наук, мова єдина, уні ... Читати далі »

Просмотров: 427 | Добавил: metodyst | Дата: 20.03.2017

16 березня на базі Красилівського РМК було проведено семінар-практикум учителів початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. за темою «Підвищення ефективності навчального процесу на засадах компетентнісного підходу», роботою якого керувала методист районного методичного кабінету Абельчук З.С.

У своєму виступі методист РМК Абельчук З.С. зупинилася на питаннях реформування освіти, підвищенні ефективності навчального процесу на засадах компетентнісного підходу, підготовці вчителя початкових класів до формування ключових компетентностей в учнів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Учасники семінару ознайомилися з роботою шкільного методичного об’єднання учителів початкових класів, з умовами навчання учнів 1-4 класів Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст., які презентувала керівник ШМО учителів початкових класів Богуславська Н.О.

У практичній частині семінару «Педагогічна майстерність учителя» було проведено:

- Педагогічний ринг & ... Читати далі »

Просмотров: 511 | Добавил: metodyst | Дата: 17.03.2017

15 березня в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка відбувся Всеукраїнський семінар за темою «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл». Перед  учасниками  семінару  виступила  Сазоненко Г.С., кандидат педагогічних наук, Народний учитель України, директор авторського інноваційного столичного закладу. Семінар проводила доктор педагогічних наук, професор Мариновська О.Я. – завідувач кафедри менеджменту та освітніх інновацій Івано-Франківсьго ОІППО.  Хмельниччину на семінарі презентували: автор цих рядків та Безкоровайна Г.П., директор Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради – розкривала зміст моделі «Школа – село», модель «Школи козацької педагогіки висвітлила  Руса Т.В., директор Пасічнянського НВК «ЗОШ-ІІІ ступенів – технологічний ліцей» Старосинявського району. Представництво освітян від нашого краю очолила методист Хмельницького ОІППО Орловська Н.М., координатор проекту «Авторська школа» у нашому регіоні, автор моделі «Школа толерантності». Під час семінару відбувалися гарячі дискусії, плідний обмін думками між науковцями та практиками, не обійшлось, звичайно, без гумору і навіть казок:

 « - На планету Середня Освіта висадились прибульці  - Учитель і Учень та відчули, що в надрах Середньої Освіти проходять бурхливі тек ... Читати далі »

Просмотров: 409 | Добавил: metodyst | Дата: 16.03.2017

15 березня на базі  ДНЗ с. Радісне «Малятко» відбувся семінар-практикум вихователів сільських дитячих садків на тему: «Формування мовленнєвої культури дітей дошкільного віку в умовах сільського дитячого садка».

Методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Нестюк Л.М. зосередила увагу присутніх на  мовленнєвій компетентності вихователя та її ролі у формуванні культури мовлення в дошкільників; основних компонентах та особливостях культури мовлення дітей дошкільного віку і виховання у них культури спілкування, а також надала вихователям сільських дитячих садків методичні рекомендації щодо методики обстеження рівня мовленнєвого розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Вихователь ДНЗ с. Митинці Лисенко Л.І. звернула увагу педагогів на зміст та форму роботи вихователя у формуванні культури мовленнєвого спілкування дошкільників.

Тема семінару-практикуму є досить актуальною, оскільки оволодіваючи мовленням, вивчаючи мову, дитина засвоює систему знань, суспільно прийняті норми поведінки — основу її життєвої компетентності. А мовленнєва компетентність педагога є надзвичайно важливим елементом процесу формування у дошкільнят культури мовлення та спілкування. Живе слово мовленнєво компетентного педагога є засобом передачі знань, формування світогляду, позитивних якостей особистості, ... Читати далі »

Просмотров: 467 | Добавил: metodyst | Дата: 16.03.2017

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 95 96 »
Copyright MyCorp © 2024

Для слабозорих

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ

Корисні посилання

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031