Субота, 23.09.2017
Красилівський районний методичний кабінет
Красилівський РМК
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи сприяє школа розвитку творчих здібностей Вашої дитини?
Всього відповідей: 201
Пошук












Соціальні закладки
 
Головна » 2017 » Березень » 21 » Переможці і призери районного конкурсу мультимедійних проектів «Край, в якому я живу!»
20:16
Переможці і призери районного конкурсу мультимедійних проектів «Край, в якому я живу!»

 

 

 

 

Номінація  «Відеофільми»:

                                                    І місце

                         Ленська Дарія, учениця 8 класу

          Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, учитель Заверуха М.Ю.

                                     (проект «Красилів - місто мрій»)

 

                         Муляр Ірина, учениця 11 класу

             Волицької ЗОШ І-ІІІ ст., учителі Поліщук М.Т., Муляр В.В.

                             (проект «Моє село – мелодія душі і серця»)

 

                                                    ІІ місце

                      Катревич Дар´я, учениця 6-А гімназійного класу

             Красилівського НВК «Гімназія та загальноосвітня школа І ст.»,

              учитель Скрипнюк Л.Г. (проект «Подільська світлиця»)

 

                           Дударчук Мар´яна, ученицю 6 класу

             Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2., учитель Гжимайло Ю.Д.

                                 (проект «Історія Красилова»)

 

                                                   ІІІ місце

                        Віленд Олександра, учениця 10 класу

              Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, педагог Славенська С. І.

                                   (проект «Подільська світлиця»)

 

                              Номінація «Відеокліпи»:

 

                                               І місце

                           Горін Діана, учениця 8 класу

                   Дружненської ЗОШ І-ІІ ст., учитель Стецюк Г.О.

                            (проект «Дружне - край, в якому я живу!»)

 

                                               ІІ місце

                         Ніколайчук Вероніка, учениця 10 класу

                    Западинської ЗОШ І-ІІІ, учитель Ніколайчук Л.П.

                                 (проект «Западинці – колиско моя!»)

                                           

                                              ІІІ місце

                         Главацьку Вікторію, ученицю 9 кл.

          вихованку Антонінського РБТДЮ, керівник Рибачук Л.Л.

                                  (проект «Українська світлиця»)

 

 

Номінація «Електронні презентації»:

 

                                                 І місце

                        Бакула Вікторія, учениця 8 класу

            Антонінської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Герасимчук Н.Е.

                        (проект «Політ фантазії в будівлях»)

 

                       Процюк Альона, учениця 8 класу

   Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст..», учитель Філіпчук Л.В.

                        ( проект «Красилів краєзнавчий»)

 

                                              ІІ місце

                         Главацька Вікторія, учениця 9 кл.

              Антонінської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Рабченюк В.М..

                        (проект «Історичними стежками  Антонін»)

                   

                          Нащубська Анастасія, учениця 10 класу

                     Митинецької ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Гевва Н.О.

                         (проект «Мальовниче село Митинці»)

      

                       Баць Світлана , учениця 10 класу

              Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Жарчинська Л.М.

                         (проект «Історія села Терешки»)

 

                                                 ІІІ місце

                        Зарічна Марія, учениця 10 класу

                 Западинської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Дрозд О. В.

            ( проект «Історія села Западинці в експозиціях музею»)

      

                       Приймак Єлизавета, учениця 9 класу

                Кульчинівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Антонюк Н.О.

                         (проект «Архітектурні пам’ятки села»)

 

                    Вержиківська Аліна, учениця 11 класу,

                      Чернова Олеся, учениця 10 класу,

                       Китайчук Ольга, учениця 10 класу

            Радісненської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Мартинюк О. П.

                         ( проект «Шляхами бойової слави»)

 

                           Панчук Олександр, учень 8 класу,

                           Бойчук Орися, учениця 8 класу

              Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  учитель Кухарук Л.М.

                     (проекти «Мій рідний край», «Моє село – Щиборівка»)

 

                         Коваль Ірина, учениця 9 класу

            Яворовецької ЗОШ І-ІІ ст.., учитель Огороднік В.С.

                     (проект «Моє село- моя історія»)

 

          Відзначені  Подяками Управління освіти, молоді та спорту
учні та вчителі за активну участь у краєзнавчих експедиціях, акціях, конкурсах та за створення оригінального мультимедійного проекту

 в рамках Всеукраїнського конкурсу «Край, в якому я живу!»

 

                         Гричишин Роман, учень 8 класу

              Лагодинецької ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Чепіль П.В.

                            (проект «Край, в якому я живу»)

 

                          Жолкевська Аліна, учениця 10 класу

             Михайловецької ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Недзельська І.І.

                       (проект «Шкільний історико-краєзнавчий музей»)

          

                          Шиманська Іванна, учениця 8 класу

                   Котюржинецької ЗОШ І-ІІ ст., учитель Форись О.В.

                         (проект «Мій край – Котюрженці і Марківці»)

      

                                Янзюк Аліна, учениця 8 класу

                 Манівецької ЗОШ І-ІІ ст., учитель Гринчак О.О.,

                               (проект «Історія с. Манівці»)

 

                                  Група учнів Сл.-Красилівської ЗОШ І-ІІ ст.

                під керівництвом учителів Поліщук С.М. та Кирилюк М.В.

                                  (проект «Край, в якому я живу») 

 

                         Цудзевич Євген, учень 8 класу

Якимівської ЗОШ І-ІІ, учитель Мацюк Л. П.)

                               (проект «Історія с. Якимівці»)

 

                            Лембас Максим, учень 9 класу,                        

            Яворовецької ЗОШ І-ІІ ст.., учитель Огороднік В.С.

                     (проект «Мій рідний край»,)

 

Переглядів: 116 | Додав: metodyst | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2017

Для слабозорих

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ "CTRL" ТА "+" НА КЛАВІАТУРІ

Корисні посилання

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031